Ankarada Tesisat işlerinizi en uygun fiyatlarla itina ile yapıyoruz. 0543 458 9695 - 0312 369-96-95

Ankarada Banyo Tesisatı - Ankarada Banyo Su - Doğalgaz Tesisatı

Ankarada Banyo Tesisatı - Ankara Banyo Sıcak Soğuk Su Tesisatı, Pis - Temiz Su Gider Tesisatı için bize ulaşabilirsiniz.
Ankarada Banyo Tesisatı - Ankarada Banyo Su - Doğalgaz Tesisatı
Banyonuzda su tesisatı ile ilgili arızalarınız da ve banyonuzda yapacağınız tadilatlarda hizmetinizdeyiz. Duşakabin gideri, Sıcak , soğuk su boruları, Su bataryaları, Klozet, Rezervuar montajı, Lavoba montajı gibi işlerinizi itina ile en uygun fiyatlarla yapıyoruz.Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. 

Ankarada Banyo Tesisatı - Ankarada Banyo Su - Doğalgaz Tesisatı

Banyo Tesisatı
Banyo içinde lavabo, yer süzgeci, klozet, çamaşır makinesi ya da küvet gibi vitrifiye malzemeler kullanılmaktadır. Banyo odaları düzenlenirken kapının düzgün ve tam olarak açılmasına dikkat edilmelidir. Bilhassa çamaşır makinesi banyoya konulmak isteniyor ise makinenin konulduğu bölgenin su ile temas etmemesine özen gösterilmelidir.

Banyoda yer alan vitrifiye malzemelerinin suyun kullanım yüküne göre sıhhi tesisat çapı kullanılmalıdır. Genellikle bu malzemelerin her birine ½” (Ø15 mm) anma çapında olan borular yeterli gelmektedir. Bu borular inşaat zamanında banyo duvarının iç yüzeyinden sıva altı olarak döşenmelidir.

Banyo için kullanılan vitrifiye malzemelerde Ø100’luk boru hattı klozet gideri için bırakılmalıdır. Diğerleri için ise Ø50’lik boru hattı yeterli gelecektir. Banyoda borular dikey olarak döşenecek ise bu borular sıva altına döşenmelidir. Yatay atık su boruları ise bitmiş olan döşeme altında kalmalıdır.

Paylaş:

Bize UlaşınBesim Yapı Dekorasyon

Ankarada Tesisat İşleri


Etiketler

Altındağda Tesisatçı Ankara Altındağ Tesisatcı Ankara Bilkent Tesisatcı Ankara Çankaya Tesisatcı Ankara Keçiören Tesisatcı Ankara Kombi Bakımı Ankara Mamak Tesisatcı Ankara Sıhhi Tesisat Ankara Su Tesisat Ustası Ankara Tesisat Döşeme Ankara Tesisatci Ankara Tesisatci Ustası Ankara Yenimahalle Tesisatcı Ankarada Banyo Tesisatı Ankarada Doğalgazcı Ankarada Klozet Tamiri Ankarada Kombi Tesisatı Ankarada Mutfak Tesisatı Ankarada Petek Değişimi Ankarada Su Tesisatı Ankarada Su Tesisatı İşleri Ankarada Tesisatci Ankarada Tesisatçı AnkaradaBanyo Su Banyo Tesisatı Arızası Banyo Tesisatı Döşeme Ustası Çankayada Tesisatçı Çayyolu Doğalgaz Tesisatı Çayyolu Su Tesisatı Çayyolu Tesisatçı Çukurambarda Tesisatcı Doğalgaz Borusu Döşeme Doğalgaz Borusu Tesisatı Doğalgaz Gaz Kaçağı Onarımı Doğalgaz Tesisatcısı Doğalgaz Tesisatcisi Doğalgaz Tesisatçısı Doğalgaz Tesisatı Gömme Rezervuar Keçiörende Tesisatçı Klozet Arızası Klozet Değişimi Klozet Tesisat Arızası Kombi Bakımı Kombi Petek Montajı Kombi Petek Temizliği Kombi Tesisatcısı Mamakta Tesisatçı Mutfak Doğalgaz Tesisatı Mutfak Sıcak Su Tesisatı Pis Su Giderinde Sızma Rezervuar Montajı Sıcak Su Tesisatı Sıcak Su Tesisatı Arızası Su Tesisatcisi Su Tesisatçısı Su Tesisatı Arızası Subayevlerinde Tesisatçı Tesisat Arızası Tesisat Hizmetlerimiz Tesisatci Ankara Tesisatçı Bilkent Tuvalet Tesisatı Arızası Yenimahalle Tesisatçı Yenimahallede Tesisatçı